“AKP’yi sandığa gömelim”21 Ocak 2014, Salı

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orhan Ünver ve ekibi dün Arifiye’deydi.  İlçe Başkanı Nedim Yılmazer, Belediye Başkan Adayı Ataman Suat Şenol ve partililerce ilçe girişinde karşılanan Ünver, esnaf ziyaretleri yaptı. Esnaflar ve Ünver arasında gerçekleşen sohbetler dikkat çekerken, Ünver vatandaşlara kendisini tanıtarak MHP’ye destek istedi. Temaslar sırasında Arifiye İlçe Teşkilatı Kadın Kolları binasının da açılışı gerçekleştirdi.

AÇILIŞ KURDELESİ KESİLDİ

Açılışta konuşan Ünver, kadınların önemine dikkat çekerek, “Bu seçim döneminde en çok hanım kardeşlerimize ihtiyacımız var. Onların çalışmaları bizim bir bakıma elimiz ayağımız oluyor” dedi. Konuşmaların ardından açılış kurdelesi dualarla kesildi. Açılışa katılan çok sayıda davetli ve partili ikramlar eşliğinde sohbet etti. Daha ilçede inşaatı devam eden cami ve bazı yerleri de gezen Ünver, esnaf ve vatandaş ziyaretlerini gün boyu sürdürdü.

“MHP DUR DİYECEK”

Hanlı-Dörtyol Minibüs Durağı ve Nakliyeciler Sitesini de ziyaret eden Ünver, ilçe genelinde olduğu gibi Tır Parkında da ziyaretler gerçekleştirdi. Akşam düzenlenen programda ise Kemaliye köyüne giden Ünver, Büyükşehir Yasasını eleştirdi. Seçimler sonrasında köylerde yaşanacak sıkıntılara dikkat çeken Ünver, bu yanlışa MHP’nin dur diyeceğini söyledi. Çiftçiyi yakından ilgilendiren üretici birlikleri projesinin yanı sıra bölgede yaşanan sorunlarla ilgili değerlendirmede bulunan Ünver, son olarak ülke gündemine değindi. AKP’yi eleştiri yağmuruna tutan Ünver, yerel seçimlerin önemine dikkat çekti.

“HEP BİRLİKTE KURTARALIM”

Ünver, “30 Mart’ta gelin Sakarya’yı bu mahkûmiyetten hep birlikte kurtaralım, AKP’yi Sakarya’da sandığa gömelim. Bütün Sakarya’ya sesleniyorum. Anneler-babalar, genç kardeşlerimiz gelin bu harekete sahip çıkın. Biz kimsenin yüzünü yere eğmeyiz. Hiçbir sözümüzün altında kalmayız” dedi. Soru-cevap şeklinde devam eden toplantının ardından Arifiye temasları sona erdi. / Haber Merkezi

Bu haber toplam 98272 defa okundu.