MHP’YE KADIN DESTEĞİ4 Şubat 2014, Salı

KAYINOVA VE İŞÇİ

MHP Erenler Belediyesi meclis üyesi aday adayları Serkan Kayınova ve Hakan İşçi tarafından önceki akşam ilçe kadın kolları teşkilatında program düzenlendi. İlçe Başkanı Hasan Kaymak ve yöneticilerinin de katıldığı toplantıda aday adayları Kayınova ve İşçi, MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orhan Ünver ve Erenler Belediye Başkan Adayı Yakup Alaylı’yı ağırladılar.

“SAKARYA’YI AYAĞA KALDIRACAĞIZ”

Toplantıda konuşan Erenler Belediye Başkan Adayı Yakup Alaylı, Erenler’de MHP’nin zafer elde edeceğine inandıklarını belirterek, “30 Mart akşamı bu inancımız sandıkta tescil edilecektir. Sadece burada değil, diğer ilçelerde sandıklar MHP ile coşacaktır. Orhan Ünver başkanımızla Sakarya’yı ayağa kaldıracağız” dedi.

PROJELERİMİZ

 Her ilçeyi karış karış gezdiklerini anlatan Ünver, “Milliyetçi hareketin mensupları olarak yerine getiremeyeceğimiz hiçbir sözü vermiyoruz. Sadece Sakarya’nın geleceğine ışık tutacak, geleceğine değer katacak ve gelecek nesillerin hayır duasını alacağımız projelerimizle sizlerin huzurundayız. Bizim hedeflerimiz ve vizyonumuz ortadadır. Her yerde söylüyorum.  Hemşerilerimizin söylediklerinin dışındakiler bizim için teferruattır” şeklinde konuştu. / Haber Merkezi

Bu haber toplam 13595 defa okundu.