Ünver, “MHP dönemi başlayacaktır”9 Şubat 2014, Pazar

MHP Ferizli Belediye Başkan adayı Mustafa Akgün tarafından, Ferizli Sinanoğlu Beldesinde Seçim İletişim Merkezi açıldı. Açılışa MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver ve çok sayıda belde sakini katıldı. Kısa bir konuşma yapan Mustafa Akgün, Ferizli’ye özlenen hizmetleri geri getirmek için göreve talip olduklarını anlattı.

“Herkes görüyor”

Daha sonra konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver ise, esnaf ve köy ziyaretlerine hız verdiklerini anlatarak, “Sıkmadık el çalmadık kapı bırakmıyoruz. Her vatandaşımızla, hemşerimize giderek kendimizi anlatıyoruz. Güzel bir teveccüh var. MHP’nin dönemi gelmiştir. MHP’nin bu gelişinden korkanların hem yerel de hem genelde nasıl komik mücadeleler sergilediğini herkes görüyor” dedi.

Dualarla açıldı

Ünver, “MHP kadroları Türk Milletinin oylarıyla görev başına gelecektir. MHP’den korkanların endişelerini de çok iyi anlıyoruz. Bu yalan ve talan düzenini ancak MHP bozar. Biz artık 31 Mart sonrasını düşünüyoruz. Sakarya’mıza hizmetin, kalkınmanın ve gelişmenin tarihi bu olacaktır ” dedi. Konuşmaların sona ermesinin ardından Orhan Ünver ve Mustafa Akgün tarafından seçmen iletişim merkezinin kurdelesi dualarla kesildi. 

Bu haber toplam 13385 defa okundu.