Ünver, “Aramızdaki fark, vizyon farkı”20 Şubat 2014, Perşembe

Ünver, önceki akşam Şeker Mahallesi’nde Hilal Kıraathanesi’nde mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Programa ayrıca MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük, Adapazarı Belediye Başkan Adayı Ahmet Tufan Demircioğlu ve partililer katıldı.

 

“MHP GÜN GEÇTİKÇE BÜYÜYOR”

İlk olarak konuşan İlçe Başkanı İsmail Küçük, Şeker Mahalle sakinlerine teşekkür ederek sözü Adapazarı Belediye Başkan Adayı Ahmet Tufan Demircioğlu'na bıraktı. Demircioğlu, Adapazarı Belediyesi’ni de Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ni de kazanacaklarına inandıklarını söyledi. Son olarak Şeker Mahallesi sakinlerine seslenen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orhan Ünver, MHP'ye çok büyük bir teveccüh olduğunu söyledi.

 

“YETKİYİ BU KADROLAR ALACAK”

MHP kadrolarının bilgi, birikim, donanım ve tecrübeleriyle proje odaklı vizyon anlayışlarıyla göreve talip olduğunu anlatan Ünver, “MHP'nin tüm adayları birbirine kefil olmuş, kenetlenmiş kadrolardır. Her yeri geziyoruz, vatandaşları dinliyoruz. Projelerimizi anlatıyoruz. Anlatmaya, çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü Allah’ın izniyle bu projeler milliyetçi hareketin neferleri tarafından bir bir hayata geçirilecektir. Hemşerilerimiz bizlere bu yetkiyi verecektir” dedi. 

 

“SAKARYA'YA VİZYON KOYDUK”

Ünver, “Bakın değerli hemşerilerim. Biz Sakarya için bu zamana kadar yapılmayanları yapmak için yola çıktık. Bizim bir vizyonumuz var. Bu vizyon Sakarya'nın geleceğidir. Biz diyoruz ki, Yenikent'ten Erenler'e daha sonraki etaplarda Hendek'e kadar raylı sistem yapacağız. Diğer alanlardaki projelerimizi açıklıyoruz. AKP'li Toçoğlu bunu eleştiriyor. Sonra da Yenikent'e park projesi ve düzenleme yapmak üzere söz veriyor. Aradaki vizyon farkını  herkes görüyor ve biliyor” şeklinde konuştu

“KALKMIŞ YOLLARI ANLATIYOR”

Ünver sözlerine şöyle devam etti: “SAMOB esnafına müjde veren Toçoğlu, yaptığı yolları, o bölgeye yapacağı yolları anlatıyor. Bunu müjde olarak nitelendiriyor. Serdivan'ın mobilya merkezi olması için oradaki kaliteli esnafımızı, kaliteli mobilya üretimi için tek bir kelime edemiyor. Oranın cazibe merkezi olabilmesi için tek bir kelime edemiyor. Kalkmış yolları anlatıyor. Zihniyet bu, hizmeti bu kadar. Bundan fazlasını zaten yapamazlar. Yapabilseydiler Sakarya bugün bu halde olmazdı” Vatandaşlar tarafından sorulan sorulara cevap veren Ünver, imar, ulaşım ve birçok konuda değerlendirmelerde bulundu. Ünver ve Demircioğlu vatandaşlarla uzun uzun sohbet etti. / Haber Merkezi

Bu haber toplam 12785 defa okundu.