Ünver, Umurbey’de AK Parti’yi eleştirdi24 Şubat 2014, Pazartesi

İlk olarak Çaykışla Köyünde Seçmen İletişim Merkezi (SİM) açılışına katılan Ünver’e Erenler Belediye Başkan Adayı Yakup Alaylı ve belediye meclis üyeleri eşlik etti. Burada yaptığı konuşmada Ünver, MHP’ye oy istedi. Daha sonra Geyve İlçesi Umurbey Köyünde düzenlenen programa katılan Ünver herkese teşekkür etti.

“DAHA ÇOK RAHATSIZ OLACAKLAR”

Ünver, projelerinden bahsederek başladığı konuşmasında, “Bizim güçlenerek gelmemizden, vatandaşın bize gösterdiği teveccühten yani MHP’nin gümbür gümbür gelmesinden rahatsız olanlar var. Kusura kalmasınlar, bu rahatsızlık devam edecek. Projelerimizi ve partimizi sindiremeyenler var. Bu şehri yönetenler milletin huzurunda park, bahçe, yol ve alt yapı sözü veriyor. Yapsınlar. Hizmetler devam edecekmiş. Etsin. Bir köyün yolunu asfaltlamak, alt yapısını yapmak konuşulmaması gereken işlerdir. Bundan övünmelerini geçtik, asli görevleri olan işleri millete vaat olarak sunuyorlar” dedi.

“ALO FATİHCİKLER ÇOK”

MHP’nin her türlü oyuna karşı dimdik ayakta durduğunu söyleyen Ünver, “Alo Fatihler bu ülkede fazlasıyla var. Bu alolarla bunlar ülkeyi idare ettiler. Kendisine güvenen, oy veren milletimizi kandırdılar. Değerli Geyveliler, Sakarya her alanda geri diyor. Yol diyorlar, hastane diyorlar. Eğitimde ilk 50 içinde olmayan bir şehirde yaşıyoruz. Yaşanılabilir şehirler sıralamasında da ilk 50 il arasında değiliz. Çok övündükleri sağlık var ya, sadece TOKİ’nin yaptığı binalardan ibaret” şeklinde konuştu.

“CEVAP SANDIKTA”

Sakaryalıların telefon başında 10 güne yakın muayene olmak için sıra beklediğini anlatan Ünver, “Hemşerilerimiz başka illere giderken yollarda perişan oluyor. Ameliyatlar için aylar sonrasında sıra veriliyor. Sağlık sistemi iflas etmiş, bitmiş bir politikayı halen milletin gözüne baka baka sağlıkta devrim yaptık diyerek anlatıyorlar. Buradan bir çağrım var. Çıksınlar Çark Caddesi’ne, Dar Sokak’a ve köylere bir anket yapsınlar. Bakın millet ne diyor. Ama bunlar anketi de çarpıtır, ona da güvenilmez. Bunlara gereken cevabın artık sandıkta verilmesi gerekiyor” ifadelerini kullandı. / Haber Merkezi 

Bu haber toplam 27235 defa okundu.