“Seçimde Sakarya’nın geleceği oylanacak”25 Şubat 2014, Salı

Hendek Yeşilyurt’ta konuşan MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, “Göreve geldiğimizde hak, hukuk ve adalet anlayışı içinde bir yönetim sergilenecektir. Bizden değil mantığıyla kimse AKP mantığı gibi ötekileştirilmeyecektir” dedi

HENDEK

MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, Hendek İlçesi Yeşilyurt Beldesini ziyaret etti. Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel, Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu, meclis üyeleri ve partililerin de katıldığı ziyaretlerde ilk olarak belde merkezinde Seçmen İletişim Merkezi açıldı. Açılışın ardından Ünver ve Babaoğlu, belde esnafını, vatandaşları ve pazarı gezdi.

SAKARYA GELECEĞİ

Hendeklilerden destek isteyerek projelerinden bahseden Orhan Ünver, esnaflarla ve vatandaşlarla samimi bir şekilde sohbet etti. Sorunlarını dinleyerek projelerini ve hedeflerini anlatan Ünver, “ 30 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler Ülkemiz açısından çok büyük önem taşımaktadır. Sakarya içinde bu seçimler Sakarya’nın geleceği oylanacaktır” dedi.

ZAFER BİZİM OLACAK

20 yıllık zihniyetin Sakarya’ya hiçbir şey kazandırmadığını anlatan Ünver, şehrin gelişimi, kültürel ve sosyal hayatı, ekonomik hayatı ve diğer alanlarda hiçbir hizmet alamadığını geride kaldığını söyledi. Sakarya’da çok güzel imkanlar olduğunu yani işlenmeyi bekleyen cevherler olduğunu söyleyen Ünver, zafer elde edeceklerine inandıklarını söyledi.

ŞEHRİ KUCAKLAYACAĞIZ

Ünver, “Biz Milliyetçi Hareket Partisi altında siyaset yapıyorum. Gençlik yıllarımdan bu yana ben bu partinin neferiyim. Göreve seçildiğim andan itibaren Sakarya’nın Büyükşehir Belediye Başkanı olacağım. Hak, hukuk ve adalet anlayışı içinde bir yönetim sergilenecektir. Bizden değil mantığıyla kimse AKP mantığı gibi ötekileştirilmeyecektir. Bu görev bunun için verilmiyor” dedi.

KÜLTÜRÜMÜZDE YOK

Sakarya’daki her bireyin sorunlarının kendi sorunları olacağına dikkat çeken Ünver, “Biz sorunları çözerken kişilerin siyasi kimliklerine bunlar bakmayız. Bizim yetişme kültürümüzde böyle bir şey yok” ifadeleri kullandı. Son olarak Yeşilyurt Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret eden, Ünver çalışmalarını tamamlamasının ardından beldeden ayrılarak Söğütlü İlçesinde seçim çalışmasına katıldı. 

Bu haber toplam 85137 defa okundu.