Lost President4 Ocak 2016, Pazartesi

4 senedir hakemlik yapanlar 'biz bir kez olsun dernek başkanı Özgür Aygün ile yüz yüze konuşmadık, selamını almadık bu başkan kimin başkanı hakemler derneği başkanımı yoksa güvercin sevenler derneğinin başkanı mı? Eski klasman hakemi olan dernek başkanı neden maçlarımızı izlemeye gelmiyor, neden bize bilgilerini aktarmıyor, neden amatör maçlarda görev almıyor ama bölgesel maçlara gidiyor' diyorlar.  Dernek yönetim listesinde isimleri olan ama ortada olmayan sadece maçlarda gördüğümüz dernek üyesi ve dernek sekreteri Mehmet Alaçam neden ortalıklarda yok( ben nerede olduğunu çok iyi biliyorum) , sakatlığı nedeniyle ortalıklarda gözükmeyen sayman Mükremin Uzer'i kahvaltı fotoğrafında mı görecektik. Siz kime hizmet için buradasınız.  İlk yarı bitti neden organizasyon, aktivite yapmıyorsunuz. Paranız mı yok. Toplantı yapıp harcadığınız paraları kuruşu kuruşuna hakemlere neden açıklamıyorsunuz diyorlar.

Gerçekler ortada

Ben kafama göre senaryolar üretmiyorum bilginiz olsun. Bu söylenenleri bende görebiliyorum. Hakemler değer görmediklerini hissettiklerinden,  seslerini çıkartmaya başladıkları  için yazmamı rica ettiler. Hepsi gelen maillerim de mevcut. Ama bunlar ölene kadar bende kalacaktır. Ben bazılarına yabancı gelmeyen, çamur at izi kalsın sistemini kullanmıyorum. Bilginiz olsun.

Yorum

Bir kişinin eline vermişiniz yumak, kedinin yumakla oynaması gibi eline yüzüne dolamış. İstediğinin doğum günü kutlamasını resmi sosyal paylaşım sitesinden yapıyor, istediği zaman mesaj hakkımız bitti diyor, istediği zaman hakemlerin sosyal ağlardaki yazılarını karar defterinin üzerinde fotoğraf çekip gazetecilere servis ediyor.  Ey şaşkın bulunduğun konumun farkına var, varmazsan bu davranışların gidişinizi hızlandırır. Bırak gönül rahatlığıyla 2,5 yılını yaşa. Yoksa arkanda sadece ayna karşısında çekildiğin fotoğrafların kalır.

Devam edilmeli

Yukarıda yazdığım yazıların amacı kesinlikle istifa etmeniz için bir çağrı değildir. Görev süreciniz boyunca sizlerin kaç tane pinpon topu alacağınızı, 3 yılda kaç organizasyon yapacağınızı merak ediyorum. Kaplumbağa gibi yol alıyor olsanız da 8 ay içerisinde yaptığınız 1 piknik ( 20 kişi katıldı), 1 yanmasa da yerel kültürün üyelerinin dahil olduğu iftar yemeği, 2 yemek organizasyonu. 1 aşure gecesi aklıma gelenler.

Şuan ki başarısızlığınızı gölgede bırakacak kendi emeğinizle hayata geçirilecek bir proje yaparsanız sizi ilk ben alkışlayacağım.