Ya ilk ol veya en iyisi…19 Mart 2017, Pazar

Rahmetli işadamı Vehbi Koç’un o meşhur sözünü hiç unutmam; ya ilk ol yada en iyisi..Büyük işadamı, hem ilklerden oldu hem de en iyisi oldu. Bu yüzden Türkiye’nin en büyük ve güçlü şirketlerine sahip oldu, binlerce insana aş ve iş verdi.

O yüzden bu önemli sözü hayatın her döneminde kendime rehber edinmişimdir. 

Bazen yarışa geç başlarsınız, hazırlık süreciniz de öyle…Geriden gelirsiniz, ileri bakınca rakiplere nasıl yetişeceğinizi düşünürsünüz.

Plan yaparsınız ama asla ümitsiz olmazsınız. Sadece inanmak, hedefe kitlenmektir sizin için önemli olan…İşte sizi ayakta tutacak güç de budur…

Sakarya basınında 11. yılımıza adımımızı attık. Evet geriden başladık ama o kadar çok yol aldık ki artık Sakarya’nın nabzını en iyi tutan gazetelerle atbaşı gitmenin huzuru içindeyiz. Her görüşe saygılı, tarafsız, halkın sesini yansıtan, değerlerinden ödün vermeyen Sakaryahalk, bugün güçlü ve deneyimli kadrosuyla Sakarya’nın dört bir yanından sizlere haber ulaştırmaya devam ediyor.

Kadrosunun tamamı üniversite mezunlarından oluşan Sakaryahalk, tüm görüşlere saygılı olduğu için bugün en sevilen gazeteler arasında yer alıyor. Başlıkta da dediğim gibi, ilk değiliz ama en iyisi olmak için var gücümüzle sizler için çalışmaya devam edeceğiz.

Elinizde tuttuğunuz gazeteyi Cumhurbaşkanı inceliyorsa, gazete için çok da fazla söz söylemeye gerek yok. Gazetemizin kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle tebrik eder, başta Genel Yayın Müdürümüz Hüseyin Cumalı olmak üzere tüm ekip arkadaşlarımın gayretlerinin devamını dilerim…