‘Haydi bismillah’ diyerek yola çıkıyoruz29 Eylül 2015, Salı

ZİYARETLERDE BULUNDU

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı seçim çalışmalarına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün ile birlikte başladı. İlçe Başkanı Mustafa Ak ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle Adapazarı İlçesi’ndeki seçim çalışmalarına basın ziyaretleriyle başlayan Genel Başkan Yardımcısı Üstün ilk olarak Anadolu Ajansı Sakarya Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün daha sonra İlçe Başkanı Mustafa Ak ile birlikte ilimizde faaliyet gösteren yerel gazetelere bir takım ziyaretlerde bulundu.

VATANDAŞLARLA SOHBET

Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’ün Adapazarı İlçe Teşkilatıyla birlikte öğleden sonraki programında ise Sivil Toplum Kuruluşları vardı. Hizmet-İş ve Memur-Sen’i ziyaret ederek STK temsilcileriyle bir araya geldi. STK ziyaretleri sonrasında Çark Caddesinde vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Ayhan Sefer Üstün bir süre vatandaşlarla sohbet etti.  AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ile birlikte Büyükhataplı, Küçükhataplı, Elmalı, Kışla, Karadere Mahallelerini ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’e vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Mahalle ziyaretleri sırasında Ayhan Sefer Üstün’e Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın eşlik ederek mahallelerde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

HEYECANLA ÇALIŞIYORUZ

Aynı günkü heyecanla yola çıktıklarını belirten Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün Mahalle programlarında vatandaşlara şunları söyledi “1 Kasım Seçimleri ülkemiz için dönüm noktasıdır. İlk günkü heyecanla ‘Haydi bismillah’ diyerek yola çıkıyoruz. Allah razı olsun. Sizler yapılan hizmetleri, çalışmaları görüyorsunuz. Bizler belediyelerimizle, ilçe teşkilatlarımızla vatandaşlarımızın her zaman hizmetindeyiz. İşte İlçe Başkanımız burada, Belediye başkan vekilimiz burada, AK Parti belediyeleri koalisyon belediyeleri değildir. Bir iş olacaksa, yapılacaksa, yapılır” şeklinde konuştu. Haber merkezi

Bu haber toplam 94864 defa okundu.