AK PARTİ'DE SULAR ISINIYOR3 Ocak 2013, Perşembe

AK Partiden performans anketi
Önümüzdeki yıl Mart ayında yapılacak yerel seçimler nedeniyle siyasi partiler çalışmalarına hız vermiş durumda. AK Parti mevcut Belediye Başkanlarının performanslarına yönelik  anketlerle seçmenin nabzını yoklarken , CHP ve MHP’nin    ise aday göstermeyi düşündüğü isimler üzerinde kamuoyu nezdinde bir çalışma başlattıkları öğrenildi.

AK Partide değişim beklentisi
2014 yılında yapılacak olan yerel seçimler öncesi Mevcut Belediye Başkanları yerlerini korumak için çalışmalarına hız verirken , belediye başkan adayı olmak isteyen bazı isimlerin ise şimdiden sahaya indikleri belirtiliyor. Öte yandan AK Parti kulislerinde önümüzdeki yıl yapılacak olan yerel seçimlerde Belediye Başkanlarının yüzde 50 ‘sinin değişeceği görüşü giderek ağırlık kazanıyor

Kalmasına kesin gözüyle bakılanlar

AK Parti kulislerinde konuşulanlara göre mevcut Belediye Başkanlarından Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu , Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar,Hendek Belediye Başkanı Ali inci, Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel , Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya , Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, ve Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım’ın yerlerini  koruyacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Gitmesine kesin gözüyle bakılanlar
AK Parti kulislerinde konuşulanlara göre değiştirilmesine kesin gözüyle bakılanlar arasında  Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı ,Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk , Söğütlü Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan , Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu ,Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk bulunuyor. 

AK Parti
2014 yılında yapılacak olan yerel seçimler öncesi Mevcut Belediye Başkanları yerlerini korumak için çalışmalarına hız verirken , belediye başkan adayı olmak isteyen bazı isimlerin ise şimdiden sahayaya indikleri belirtiliyor.

Kimlerin isimleri hangi belediye için geçiyor
Adapazarı Belediyesi : Ahmet Çil,Oktay Yıldırım,Mutlu Işıksu, Ersin Kılıç
Erenler Belediyesi : Mert Aydemir ,Mustafa Gavasoğlu, Faruk Kara , Erdal Yıldırım
Akyazı Belediyesi : Hasan Akcan , Nail Kahveci ,Ali Ateş, Cevdet Akbaş
Ferizli Belediyesi :Ertan Cimbat
Karasu Belediyesi :Ahmet Genç ,Nuri Haşmenoğlu , Feruh Sezgin
Söğütlü Belediyesi : Hüseyin Genç , Oktay Özten
Arifiye Belediyesi :Yusuf Çelebi , Rıdvan Sezer , Nurettin Albayrak
Pamukova Belediyesi :Hüseyin Şen , Feridun Turan
Taraklı Belediyesi : Mehmet Özpilavcı
Kocaali Belediyesi : Ertan Yılmaz
 

Bu haber toplam 116605 defa okundu.