Puansız başlangıç yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız : Kimden : Kime :
Mesajınız :

Puansız başlangıç3 Eylül 2019, Salı

Uzun zamandır temsilcimiz Sakaryaspor’u takip edememiştim. Yaklaşık üç sezondur çeşitli yoğunluklarım sebebiyle takımımızı izleyememiş ve dolayısıyla olan bitenden habersiz kalmıştım. Oysaki hemen hemen her gün şehirde Sakaryasporla ilgili ne varsa yetişmeye çalışıyordum.

Evet yeniden sizlerle beraberiz. “Haydi çocuklar neden olmasın, işte gol ve goool, Maalesef top ağlarımızda” gibi ifadeleri 90 dakika boyunca benden çok duymuştunuz. Sanki kulaklarım çınlar gibi oldu, skoru söyle dakikayı söyleee…. Evet sahalara duyduğum özlemi sizlere anlatamam, yeniden sizlerle olduğum için çok mutluyum.

         Ligin ilk maçında kötü bir başlangıç yaptık. TFF 2.Lig’e yeni çıkan rakip Ergene Veli Meşe Spor’a kendi evimizde 3 puanı bıraktık. Transferin ne kadar önemli olduğunu bu maçta gördük.

Yok “İlk maç takım hazır değil, birbirlerine uyum sağlayamadılar” gibi klişe kelimeleri kullanmayacağım.

Rakip çok iyi futbol oynamadı fakat bizde iyi oynayamadık. İyi oynayamamamıza rağmen rakibin oynadığı oyunu kabullenmiş bir Sakaryaspor izledik. Fazla detaya girmeyeceğim; lig uzun soluklu maraton, bir mağlubiyetle her şey bitmiş değil telafi edilebilir yeter ki transferler doğru yerlere olsun. Bence kanat oyuncularına ve santrafora ihtiyacımız var. Evet ben yine de olumsuz düşünmüyorum haydi çocuklar neden olmasın diyorum.