‘Altın Esnaf Belgesi’ verildi11 Ocak 2017, Çarşamba

GENİŞ KATILIM
Kahvehane, lokanta, bakkal, pastane, fırın, pastane ve çiçekçi olmak üzere 7 farklı dalda faaliyet gösteren esnaf,  Adapazarı Belediyesi tarafından Altın Esnaf Belgesi ile ödüllendirildi. Bir restoranda yapılan Altın Esnaf Ödül törenine Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan, Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın, Ruhsat ve Denetimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Aydın Tercan, Ruhsat Denetim Müdürü Kıymet İşbilir ve çok sayıda oda başkanı katıldı.

TALEBİNİZİ BANA İLETİN

Şehir ekonomisini ayakta tutan küçük esnafın her zaman yanında olduklarını kaydeden Başkan Dişli, “SESOB Başkanımız Sayın Hasan Alişan’ın da ifade ettiği gibi anahtar bekçisi olan arkadaşlarımız destek bekliyor. Katılıyorum. Eğer benden bir talebiniz olursa mutlaka bana iletmenizi istiyorum. Her türlü yanınızdayım. Biz size şehirdeki insanların muhabbetini geliştiren insanlar olarak bakıyoruz. Aramızdaki bağ ne kadar güçlenirse hem şehrimiz hem ülkemiz o kadar güçlü olur. 15 Temmuz Darbe girişiminde birlikte olmanın birlikte hareket etmenin önemini yaşayarak gördük” dedi.

BATI’NIN TÜM PLANLARINI BOZACAĞIZ

Başkan Dişli, 2017 yılının zor geçmeyeceğini ifade ederek, “Ülkemizi hem içeriden, hem dışarıdan sıkıştırarak insanlarımıza geçim sıkıntısı var pozisyonu aşılamaya çalışıyorlar. Bu hem içeriden hem küresel güçler tarafından yapılıyor. Birlikte göstereceğimiz kardeşlik ve dayanışma örneği ile 2017 Altın yılımız olacak. Ülkemiz üzerine oynanan oyunlar bize vız gelir. Birlik ve dayanışma içinde olarak onların tüm planlarını bertaraf edeceğiz. Biz Iraklıların düştüğü duruma düşmeyeceğiz. Balkanlar gibi olmayacağız. Önümüzde bir referandum süreci var. Sizden ricam bu süreci iyi takip edin” şeklinde konuştu. 

Bu haber toplam 266 defa okundu.