Tuncay Şanlı takım havalı Sakarya yaralı! 1-123 Ocak 2017, Pazartesi

2 maçta sadece 1 puan alabilen ekibimiz dün kendi sahasında Bergama Belediye ile 1-1 berabere kalarak şampiyonluk yolunda çok ağır bir yara aldı. Tuncay Şanlı’nın Sakaryaspor’u 10 kişilik Bergama’ya karşı da bekleneni veremedi.

Maçın 33’ncü dakikasında kalesinde golü gören Sakaryaspor ilk yarıyı yenik kapattı. Eşitliği 61’de Coşkun Yılmaz ile yakalayan ekibimiz 77’de rakibin 10 kişi kalmasını fırsata çeviremedi. 7 dakikalık uzatmalarda da gol bulamayan Sakaryaspor, evinde 2 puan bıraktı ve zirve ile arasındaki puan farkını 8’e çıkardı. Bu beraberlik şampiyonluk yolundaki umutları da ciddi şekilde yaraladı.

HAKEMLER: Ramazan Keleş*, Ali Tuna*, Hasan Erdoğan*

SAKARYASPOR: Hüseyin Bilge*, Fikret Topaloğlu*, Zafer Aydoğdu*, Burak Bekaroğlu*, Ahmet Aktaş*, Fahri Tatan* (Dk.58 Hüseyin Altuğ*), Ceyhun Yelkenci*, Fatih Özçelik** (Dk.83 Hakan Akman?), Erçağ Evirgen**, Murat Hacıoğlu* (Dk.76 Enes Ata*), Coşkun Yılmaz**

BERGAMA BLD: Süleyman Genal**, Emre Tosun**, Emre İşçiler* (Dk.87 Onurcan*), Ramazan Altıntepe**, Harun Tutum** (Dk.95 Hüseyin Akman?), Hüseyin Teker**, İlyas Ekiz**, Aykut Karaman**, Alican Buruk* (Dk.62 Ömercan*), Gökhan Şahin**, Oğuzhan Palaz**

SARI KARTLAR: Harun Tutum, Gökhan Şahin, İlyas Ekiz, Süleyman Genal (Bergama Bld), Zafer Aydoğdu, Ahmet Aktaş, Coşkun Yılmaz, Burak Bekaroğlu, Fikret Topaloğlu (Sakaryaspor)

KIRMIZI KART: Dk.77 İlyas Ekiz (Bergama Bld)

GOLLER: Dk.33 İlyas Ekiz (Bergama Bld), Dk.61 Coşkun Yılmaz (Sakaryaspor)

Bu haber toplam 7768 defa okundu.