Aklınızı başınıza alın yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız : Kimden : Kime :
Mesajınız :

Aklınızı başınıza alın 24 Mart 2020, Salı

TRT temsilcisi Mehmet Karakaş dün haber olarak çok güzel iki fotoğraf sundu, tebrik etmemiz lazım  ama bu 2 fotoğraf bizi hem sinirlendirdi, hem de kara kara düşündürdü.

Çoğunluğu sokağa çıkmayacak durumda olan kısıtlı insanlar Garanti ve Yapı kredi bankaları önünde adeta kucak kucağa sıraya girmişler . Bu fotoları yazının içine aldım, bakın inceleyin bu nedir Allahaşkına anladıysanız bana da  anlatın.

Buraya kadar bu akılsız, kanun, ikaz, kısıtlama ve virüs e aldırmayan kişilere söyleyeceğimiz tüm lafları ilaveli olarak söylüyoruz. Peki bu bankaların güvenlik çalışanları yokmu diye soruyorum. Garanti bankası ve Yapı kredi bankası müdürleri, uzmanları, burunlarindan kıl aldırmayan misali ilgilileri bu durumu neden görmüyorlar acaba.

En basitinden dışarıdaki sırayı virüsten korunma aralığına getirmeleri lazım. Ama bu beyler kapıyı tutmuşlar içeri 4 yafa 5 kişiden fazla almıyorlar bu hareketle de korona virüs koruması görevini yaptıklarını zannediyorlar, yazıklar olun.

Çok şükür Virüsü buldular

T54 internet sitesi yayına başladı.Bizde Sezai Matur yaparsa en iyisini ve en ciddisini yapar dedik,takibe başladık. Ama o ne daha ilk günlerinde Dünyayı yerinden oynatacak haberi buldular ve üstüne üstlük videosunu yayınlayıp Kocaali de ne olduğu bilinmeyen bir ışık haberi verdiler. Ne var bunda diyeceksiniz belki ama ben gözlerime inanamadım olurken.Meger bu ne olduğu anlaşılamayan ışık Corona Virüs e tıpa tıp benziyormuş. Üstüne üstlük Kocaelide tedirginlik yaratmış.

Ben bu kadar yazdımKocaalideki dostlarımın telefonlarını engelledim, gerisi Sezai Matur ile Kocaali halkı arasında. 24.03.2020