Karasulu binler gönül sofralarında buluştu16 Haziran 2017, Cuma

YOĞUN KATILIM

Buluşmaya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, AK Parti Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı, muhtarlar ve binlerce Karasulu katıldı. İftar öncesinde Başkan Toçoğlu ve beraberindeki heyet masaları tek tek gezip vatandaşların Ramazan ayını kutlarken; İstanbul Ataköy 5. Kısım Camii İmam Hatibi Adem Karabey tarafından Kuran-ı Kerim tilaveti gerçekleştirildi. Binlerin bir araya geldiği gönül sofralarında hep birlikte oruçlar açılıp, dualar edildi. İftar sonrası ise çocuklar için çeşitli gösteriler düzenlendi.

TEŞEKKÜRLER KARASU

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, iftar yemeğine her kesimden yoğun katılım olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Karasulu vatandaşlarımız davetimizi değerlendirerek, gönül soframızı daha da zenginleştirdiler. Halkımız, Ramazan ayının kardeşlik, paylaşma ve bereket ayı olduğunu bir kez daha gösterip, Karasu’nun farkını tekrar ortaya koydular. Bu vesile ile Sakarya Büyükşehir Belediyemizin ‘Mahallemde İftar Var’ programına katılan veya katılamayan tüm hemşerilerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

BİZLERİ ÇOK SEVİNDİRDİ

Başkan Mehmet İspiroğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu önderliğinde Karasu’da düzenlenen ‘Mahallemde İftar Var’ programına katılan Karasu halkının büyük bir aile olduğunun altını çizerek şunları kaydetti: “İftarımıza her düşünceden, her meslek grubundan ve toplumun her kesiminden katılım olması bizleri çok sevindirdi. İftarımıza katılan derneklere, meslek kuruluşlarına, esnaflarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarımıza ve basın mensuplarımıza teşekkür ederim. Ayrıca, en önemli paya sahip olan davetimize icabet ederek bizleri onurlandıran Karasulu vatandaşlarımızı kucaklıyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber toplam 287 defa okundu.