İşmont teknik E.M.L Kutlu Doğum Haftası'nı kutladı27 Nisan 2013, Cumartesi

 

Kutlu doğum haftası programına Kuzuluk Belediye Başkanı Bilal Soykan, okul müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı. İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Hüseyin Akyüzoğlu programda bir konuşma yaptı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Program İhlas Mescidi İmamı İdris Araz’ın Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Ardından konuşmasını yapmak üzere İşmont Endüstri Meslek Ve Teknik Lisesi Okul Müdürü Eren Şimşek kürsüye çağrıldı. Şimşek yaptığı konuşmasında “Bu geceyi hazırlamamızda emeği olan tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.” diyerek yerini İlahiyat Fakültesi Doç. Dr. Hüseyin Akyüzoğlu’na bıraktı.

HADİSİ ŞERİFLER OKUNDU

Akyüzoğlu 40 dakika sahnede Kutlu Doğum Haftası’nın önemini anlatarak hadisi şerifler okudu. Daha sonra İşmont endüstri meslek Lisesi’nin hazırlamış oldukları ilahiler, şiirler, slaytlar gelen misafirlere görkemli bir şekilde sunuldu. Programın hazırlanmasında yardımcı olan Kuzuluk Belediye Başkanı Bilal Soykan’a ve programa bu güzel sohbeti ile eşlik eden Doç. Dr. Hüseyin Akyüzoğlu’na Okul Müdürü Eren Şimşek tarafından sahnede çiçek verildi. / Emre FİDAN 

Bu haber toplam 118859 defa okundu.