Önce gençler sonra babalar9 Kasım 2017, Perşembe

İki genç dün sabah alacak verecek yüzünden tartıştı. Tartışma araya girenler tarafından yatıştırıldı. Ancak iki genç öğlen saatlerinde bir kez daha tartıştı. Bu tartışmaya babalarda karışınca 1'i ağır 4 kişi bıçaklandı. Öten yandan olayın 100 TL'lik alacak verecek için çıktığı iddialar arasında bulunuyor. 

SABAH TARTIŞTILAR

Pabuççular Mahallesi Değirmenhan Sokakta bulunan bir otopark önünde dün sabah saatlerinde 17 yaşındaki Muhammet Enes A. ile 22 yaşındaki Ümit Efe P. arasında tartışma çıktı. Muhammet Enes A.'nın babasına ait işyerinin önünde çıkan tartışmayı çevre sakinleri ayırdı.

BABALARDA KARIŞTI

Sabah tartışan iki genç öğlen saatlerinde yine aynı otopark önünde tartışma başladı. İddiaya göre 100 TL'lik alacak verecek meselesi yüzünden tartışan iki genç birbirine girdi. Çıkan tartışmaya otopark sahibi 48 yaşındaki Cengiz A. ile 52 yaşındaki Turgay P. isimli babalar da  karıştı.

YAKINLARDA KARIŞTI

Birbirine giren taraflar aldıkları bıçak darbeleriyle kanlar içinde yere yığıldı. Olay yerine çok sayıda polis ve 112 Acil servis ambulansı sevk edilirken, tarafların yakınları olay yerinde yerde yatan yaralılara saldırmak istedi. Ancak polisin araya girmesiyle birlikte yaralılara kimse ulaşamadı.

AYRI HASTANELERE

Sağ bacağından aldığı bıçak darbesiyle yaralanan Muhammet Enes A. ile sırtından bıçaklanan babası Cengiz A. Toyota-Sa Acil Yardım Hastanesi'ne kaldırılırken, bacağından yaralanan  Ümit Efe P. ile göğsünden aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralanan babası Turgay P. ise Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi kaldırıldı.

------------

İki kişiyi bıçakladı oturup sigara içti

Pabuççular Mahallesi'nde dün yaşanan kanlı kavga sırasında baba ile oğlunu bıçakladığı iddia edilen Muhammet Enes A. kanlar içinde ambulans beklerken sigara yaktı. Olay yerine gelen polis ekibine "Ben yaptım" diyen genç adamın soğukkanlı hareketleri dikkat çekti.

Bu haber toplam 668 defa okundu.