Bilirkişi eğitimi verildi13 Kasım 2017, Pazartesi

DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz ağustos ayında “Bilirkişilik Yönetmeliği” kapsamında yapılan düzenlemeler ile bilirkişilik faaliyetlerinin yapılması için zorunlu hale getirilen “Bilirkişilik Temel Eğitim” programını, Ankara Barosu ile imzaladığı eğitim protokolü çerçevesinde gerçekleştiren Sakarya Barosu çalışmalarına devam ediyor.

EĞİTİM PROGRAMI

4 – 12 Kasım tarihleri arasında Sakarya Barosu Hizmet Binasında gerçekleştirilen eğitim programı 24 saatte tamamlandı. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Devrim Güngör ve Ankara Barosu Avukatı Av.Alpaslan Özarslan tarafından verilen eğitim sonunda avukatlar sertifikalarını Baro Başkanı Av. Zafer Kazan ile birlikte Ankara Barosu Başkanı  Av. Hakan Canduran’dan aldılar.

DESTEK

Eğitim sonunda Başkan Kazan, verdikleri destek için Ankara Barosu Başkanı Av. Hakan Canduran’a teşekkür ederek başladığı konuşmasında meslektaşlarının eğitimleri için  Ankara ve Sakarya Barosu olarak işbirliğine önümüzdeki aylarda uzlaştırma ve aktüerya alanlarında yapılacak olan eğitimlerle devam edecekleri bilgisini paylaştı. 

Bu haber toplam 199 defa okundu.