Tam yol ileri 5 Aralık 2017, Salı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Şehrimizin huzuru, kardeşlik ortamımızın güçlendirilmesi önceliğimizdir. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde iki günü bir olmadan çalışmalarımızı arttırarak sürdüreceğiz. Sorunları yok saymadan 2018'e en iyi şekilde hazırlanacağız" dedi.

YAŞAM STANDARDI

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, AK Parti Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Ayhan Sefer Üstün, Şaban Dişli, Prof. Dr. Mustafa İsen, il müdürleri ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri yer aldığı toplantıda konuşan Toçoğlu, " Hepimizin hedefi her zaman söylediğimiz gibi Sakarya’da yaşam standartlarını yükseltmek, daha yaşanabilir bir şehir inşa etmek ve sorunları çözmektir” dedi.

EL BİRLİĞİ İÇİNDE

Başkan Toçoğlu, "Eksiklerimizi değerlendirdik. Sorunlarımızı masaya yatırdık. Çözüm yolları üzerinde istişarelerde bulunduk. Sayın Valimizin, milletvekillerimizin, hepimizin ortak kanaati Sakarya’da uyumun, huzurun, kardeşliğin muhafazası ve güçlendirilmesi olmuştur. Bu konuda tavrımız net. Sakarya’nın gelişimi için üzerimize düşen ne varsa yerine getireceğiz. Sorunları yok saymadan 2018’e en iyi şekilde hazırlanacağız” diye konuştu. 

Bu haber toplam 255 defa okundu.