Takip ediyoruz7 Aralık 2017, Perşembe

BİLGİ VERDİ

Vali Balkanlıoğlu, KYK İl Müdürlüğünde İl Müdürü Arif Özsoy ile şube müdürleri tarafından karşılandı. Vali Balkanlıoğlu, KYK’nın üniversiteli gençlere yönelik çalışmalar yürütmesinin yanında sosyal faaliyetlerde de bulunmasının önemine değinirken, Müdür Özsoy da 2017 yılı içerisinde yapılanlar ile 2018 yılı hedefleri hakkında Vali Balkanlıoğlu’na bilgi verdi.

TEKNOLOJİK GELİŞMELER  

SGK İl Müdürü Erhan Çavuş’u da ziyaret ederek kurumun çalışmaları ve istihdam konularında brifing alan Vali Balkanlıoğlu, yeniden yapılanma ve teknolojik gelişmeler ışığında daha modern bir sisteme geçen kurumun, geçmişe nazaran büyük oranda mesafeler aldığını ve vatandaşların tüm işlemlerinin çok kısa sürede yapıldığını söyledi.

ÖNEMLİ İŞLER YAPILIYOR

Son olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne geçen Vali Balkanlıoğlu, İl Müdürü Mutlu Işıksu’dan çalışmalar ve yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı. Toplumun temel taşları olan aile, kadın, çocuk, engelli ve yaşlı vatandaşlar ile baş tacı şehit ailelileri ve gazilere her alanda yardımcı olan kurumun çok önemli ve hayırlı işler yaptığını da sözlerine ekledi.

Bu haber toplam 274 defa okundu.