ATD 2 merkeziyle hizmete devam ediyor11 Ocak 2018, Perşembe

İstanbul Zeytinburnu'nda uzun yıllardır hizmet veren Nakliyeciler Sitesi, 4 yıl önce yapılan satışın ardından yıkıldı. Toplam 7 bloktan oluşan ve 254 işyerinin tamamı yıkılırken, ambar firmalarında çalışan yüzlerce kişi mağduriyet yaşadı. Türkiye'nin 81 ile mal sevkiyatı yapıldığı Nakliyeciler Sitesi'nin yıkılmasıyla birlikte İstanbul-Adapazarı ağırlıklı mal taşıyan Adapazarı Taşımacılık Kargo ve Dağıtım Ticaret Limitet Şirketi (ATD) mal ve kargo alım işlemlerini İstanbul'da bulunan 2 şubesinden yapıyor.

Avrupa Yakası için 22. Ada Karşısı Ambarlar No: 11 İSTOÇ İkitelli Başakşehir İstanbul, Anadolu yakası için Ferhat Paşa Mahallesi 83. Sokak No: 35 Ataşehir İstanbul adresinden mal ve kargo kabulü yapan Adapazarı Taşımacılık Kargo ve Dağıtım Ticaret Limitet Şirketi (ATD) Sakarya merkezde ise Adapazarı Pancar Çevre Yolu üzerinde bulunan Sakarya Ticaret Borsası içinde mal kabulünü sürdürüyor.

ATD İstanbul Yetkili Müdürü Dağhan Öztopaloğlu, Nakliyeciler Sitesi'nin yıkılmasından üzüntü duyduklarını dile getirdi. İstanbul'un 2 yakasında bulunan merkezden mal ve kargo kabulünün sürdüğünü belirten Dağhan Öztopaloğlu, "Avrupa Yakası için İkitelli İSTOÇ da bulunan merkeze 0 212 659 54 81 ve 82, Asya yakasında bulunan Ataşehir merkezimiz için 0 216 661 00 81 ve 0 542 427 38 31 ile www.atd.com.tr adresinden bize ulaşabilirler" dedi.

İstanbul, İzmit, Sakarya hattı başta olmak üzere Türkiye'nin her yerine her türlü mal ve kargoyu 7/24 ulaştırdıklarını belirten yetkili müdür Dağhan Öztopaloğlu, ATD olarak verdikleri hizmete devam ettiklerini dile getirdi.

Bu haber toplam 315 defa okundu.