Gençlik kolları Serdivan’da buluştu11 Ocak 2018, Perşembe

GENİŞ KATILIM

İlçe gençlik kolları kongrelerinin tamamlanmasının ardından tüm ilçelerin davet edildiği Teşkilat Buluşmasına İl Başkanı Fevzi Kılıç ve il yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, il gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri, Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, ilçe gençlik kolları başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

VİDEO GÖSTERİMİ

İl Gençlik Kolları tarafından hazırlanan 16 ilçe kongrelerinin yer aldığı video gösterimi ile başlayan programda ev sahibi Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken açılış konuşmasını yaparak, “İl başkanımızı, büyükşehir belediye başkanımızı ve coşku dolu gençlik teşkilatlarımızı ilçemizde ağırlamaktan gurur duyuyoruz” dedi.

GENÇLİKTE UYUM VE AHENK

Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken’den sonra söz alan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, gençlik teşkilatlarının önemine değinerek, “Gençlik teşkilatlarımıza baktığımız zaman çok güzel bir yapı, uyum ve ahenk görüyoruz. Bu uyum ve ahenk ise azim ve kararlılıkla sürdürülen çalışmalar ile birleşince başarı ortaya çıkıyor” şeklinde konuştu.

TEBRİK ETTİ

İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir ise, “16 ilçemizde kongrelerimizi tamamladık ve hemen ertesi gün ilçe başkanları toplantımızı yaparak, ilk günkü aşkla 16 ilçemizde çalışmalarımıza yeniden başladık. Öncelikli hedef olarak mahalle başkanları revizyonunu önümüze koyduk. Bu süreçte en hızlı şekilde mahalle başkanları revizyonunu gerçekleştirerek tamamlayan Kocaali, Pamukova ve Serdivan ilçe gençlik kollarımızı tebrik ediyorum. Kongre dönemi dolayısıyla ara verdiğimiz sabah namazı buluşmalarımız ­tüm ilçelerimizde devam edecek. Gençlerin ihtiyaç duyduğu meseleler hakkında konferanslar ve kitap kritikleri ile de sadece nicelik olarak değil nitelik olarak da dolu dolu bir AK Gençlik olacak” ifadelerini kullandı.

YENİ YATIRIMLAR…

2019 seçimlerinin hizmetlerin devamı, ülkenin istikrarı için çok büyük önem taşıdığını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “İnşallah birlik ve beraberlik duygusu içerisinde başarıyı yakalayacağız. Hepimiz şunu bilmeliyiz ki AK Parti’nin kaderiyle ülkemizin kaderi artık örtüşmüştür. AK Parti iktidardaysa hizmetler olacak ve bu işler sürdürülebilir bir şekilde devam edecektir. Her zaman ifade ediyorum; hizmetler konusunda hamdolsun sorun yaşamıyoruz. Çünkü bizim derdimiz milletimize hizmet. Biz sıkı bir şekilde işimize bakacağız, işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız. Bu sürecin başarılı sonuçlanması tamamen yapacağımız çalışmalara ve gayretlere bağlı. Kongrelerini tamamlayan gençlik kollarımızı tebrik ediyor, ilçe gençlik kolları başkanlarımıza ve yönetimlerine çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

DAVAMIZI ANLATACAĞIZ

“Sadece kongrelerimizde değil bugün burada da coşku dolu bir gençlik var” diyen AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Tabi gençlik bulunduğu her programı enerjisi ve dinamizmi ile daha bir samimi bir hale getiriyor. Bizler de gençlik teşkilatlarımız ile bir araya geldiğimiz her an büyük keyif alıyoruz. Önümüzde ülkemizin ve milletimizin istikbalini direkt olarak ilgilendiren çok kritik seçimler var. Bu seçimlerde ilk kez oy kullanacak gençler başta olmak üzere, tüm gençlerimize ulaşmamız derdimizi, davamızı çok iyi anlatmamız gerekiyor. İlçe gençlik kollarımız kongrelerini tamamladı artık her bir ilçemizde adım adım her bir mahalleyi, her bir sokağı gezeceğiz, sıkılmadık el, girilmedik gönül, dokunulmadık genç bırakmayacağız. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın devamlı dile getirdiği gibi ‘Hesabi değil hasbi olacağız’ ve milletimizin AK Parti’ye duyduğu muhabbeti çalışmalarımızla artırarak daim kılacağız. Coşku dolu bir şekilde kongrelerini bayram havasında gerçekleştiren, salonlara sığmayan gençlik teşkilatlarımızı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Bu haber toplam 344 defa okundu.