Sakarya’dan dünyaya mesaj vereceğiz13 Şubat 2018, Salı

Çalışmaların titizlik içerisinde ilerlediğini kaydeden Kılıç, yapılacak olan kongrede Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sakarya’dan tüm dünyaya anlamlı mesajlar verileceğini söyledi. 

OPERASYONLAR ÖNEMLİ

11 Mart’ta yapılacak kongrenin bayram havasında geçeceğini kaydeden İl Başkan Fevzi Kılıç “Sayın Cumhurbaşkanımız sizlerin de takip ettiği gibi il kongrelerinde dünyaya net mesajlar veriyor. Yapılan operasyonların, ülkemiz için ne kadar önemli olduğunu bu mesajların içinde bulabilirsiniz. Ülkemizi sarmaya çalışan bu hainlere karşı yapılması gereken tek şey, gücümüzü hainlere göstermekti” dedi. 

KONU AK PARTİ İSE…

İl kongresi konusunda da gazetemize bilgilere veren Başkan Kılıç, Serdivan Kapalı spor salonunda hazırlıkların devam ettiğini, bir yandan da yeni dönemde yeni yol alacakları arkadaşları belirlemeye çalıştıklarını kaydetti. Kılıç, “Elbette konu AK Parti olunca, bu davaya gönül veren çok fazla kişi oluyor. Çeşitli görüşmeler yaparak, en doğru ve partimize en büyük katkıyı verecek olan isimlerle çalışacağız” diye konuştu.

COŞKU VE HEYECAN

Kongrenin bayram havasında  yaşanacağını ifade eden kılıç şöyle konuştu: “Sayın Cumhurbaşkanımız Sakarya’ya her seferinde geldiğinde halkımız kendisini bağrına basıyor. Yine aynı coşku ve heyecanı yaşayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bizler, 11 Mart’a kadar çalışmalarımızı gece gündüz sürdüreceğiz. O güne kadar  da eksiklerimiz varsa onları gözden geçireceğiz” 

Bu haber toplam 226 defa okundu.