GEREĞİNİ YAP ISIR15 Mayıs 2018, Salı

DEMEK YOBAZSIZ HEE!

Bir tek Sakarya değil, Bolu ve Düzce halkı geçen Cumartesi gününden bu yana Prof. Dr. Bülent Turan'a ateş püskürüyor. CHP Sakarya Parti İl Binası'nda aday adaylığını açıkladığı sırada 3 kentin insanını 'Tutucu, yobaz ve bağnaz' olarak nitelendiren CHP Sakarya Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Bülent Turan, dünde tepkilerin odağındaki isim olmaya devam etti.

OY İSTİYORSUN HEE!

Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi'nde dün Başkan Zeki Toçoğlu, MHP Grup Başkanvekili Erkal Etçioğlu ve meclis üyelerinin ateş püskürdüğü Prof. Dr. Bülent Turan'a bir tepki de CHP Sakarya Milletvekili ve Grup Başkanvekili Engin Özkoç'tan geldi. Sakaryalı seçmenler ise aday adayı olan Bülent Turan'ın 'Aday' gösterildiği takdirde hiç bir şekilde CHP'ye oy vermeyeceklerini dile getirdi.

DEMEK BAĞNAZSIZ HEE!

Kimsenin Sakarya halkını yobaz ve bağnaz olarak nitelendiremeyeceğini belirten Sakaryalılar," Hem milletvekili olmak için yola çıkıyor, hem aday adayı oluyor, hem bizden oy bekliyor, hem de bize 'Yobaz ve Bağnaz' diyerek hakaret ediyor. Ne demek 'Sakarya, Bolu ve Düzce halkı yobaz ve bağnaz' demek! Bu profesör kendini ne zannediyor! Utanmıyor mu!"dedi.

KONUŞSANA YOBAZ!

Bütün bu tepkilerin odağında bulunan Prof. Dr. Bülent Turan cephesinden dün 'Çıt' ses çıkmaz iken bir tepkide CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır'a geldi. Isır'ın gazetemize yaptığı açıklamanın yetersiz olduğunu belirten Sakaryalılar,"Hoş olmadı, buna hakkı yok, gerekli yerlere bildirdik demekle bu işler olmaz. Bu kendini bilmezin partiden ihracını yaptırsın. Başkan Isır gereğini yapsın" dedi. Hüseyin Cumalı

 

 

Bu haber toplam 267 defa okundu.