Atabek STK’ları ziyaret etti13 Haziran 2018, Çarşamba

İL VE İLÇE YÖNETİMİ ERENLER’DE

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Atabek il ve ilçe yönetimi ile birlikte Erenlerdeki sivil toplum kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştirdi. Erenler’ de SATSO, SESOB ve Kızılay Erenler Şubesini ziyaret eden Atabek’e ziyaretlerinde AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Yardımcısı Enver Tok, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ve İlçe Kadın Kolları Belgin Demirağ eşlik etti.

DAHA GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE

Ziyarette bulunduğu SATSO, SESOB ve Erenler Kızılay’ında yönetim kurulu ile bir araya gelen Çiğdem Atabek kuruluşların çalışmaları hakkında bilgiler aldı.  STK’ların AK Parti nezdinde büyük bir öneme sahip olduğunu belirten Atabek seçim sürecinde daha istikrarlı ve güçlü bir Türkiye için destek beklediklerini dile getirdi.

ÖNEMLİ ROLÜ VAR

Seçim kampanyası kapsamında yapılan ziyaretlere eşlik eden Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise, “24 Haziran’da toplumun her kesimi ülkemize sahip çıkmalıdır. Türkiye’nin geleceği için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü destek vermeliyiz. Sivil toplum kuruluşlarının da bu süreçte önemli rolü var. İnşallah hep birlikte bu süreci alnımızın akıyla zaferle taçlandıracağız” dedi. 

Bu haber toplam 167 defa okundu.