CHP’de büyük acı 12 Eylül 2018, Çarşamba

EVİNDE BULUNDU

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan Yardımcısı ve Adapazarı Belediyesi eski Meclis Üyesi 60 yaşındaki Orhan Durmuşoğlu önceki gün evinde ölü bulundu. Geçtiğimiz hafta Çarşamba gününden beri haber alınamayan ve telefonlarına da cevap vermeyen Durmuşoğlu'nun merak eden yakınları, CHP İl Başkanı Erdoğan Isır ve yönetimden bazı isimler Yenigün Mahallesi Engin Sokak’taki evine gittiklerinde Durmuşoğlu’nun cansız bedeni ile karşılaşmışlardı.

CENAZE TÖRENİ

Ölümü ile CHP’lileri ve sevenlerini yasa boğan Durmuşoğlu’nun cenazesi Savcının incelemesinin ardından kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için otopsiye gönderildi. Otopsi sonucuna göre kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiği tespit edilen Orhan Durmuşoğlu dün öğle namazına müteakip Orhan Cami’de kılınan cenaze namazının ardından Emirdağ Mezarlığı’na defnedildi. Durmuşoğlu’nun cenaze törenine CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, CHP İstanbul eski Milletvekili Müslüm Sarı, parti yöneticileri, siyasi parti temsilcileri, partililer, sevenleri, ailesi, yakınları ve vatandaşlar katıldı.

YENİ EMEKLİ OLMUŞTU

Uzun yıllar inşaat sektöründe çalışan ve mimar olan Durmuşoğlu’nun kısa süre önce emekli olduğu ve ilk emekli maaşını alamadan hayata gözlerini yumduğu öğrenildi. Yenigün Mahallesi Engin Sokak’taki evinde tek başına yaşayan ve bekar olan 60 yaşındaki Orhan Durmuşoğlu’nun cenaze töreninde sevenleri göz yaşlarına hakim olamadılar.

 

Bu haber toplam 262 defa okundu.