Geçiş dönemindeyiz!11 Ekim 2018, Perşembe

BEKLENTiLERi KARŞILADI

İsmail Ertekin, Niğde maçı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Niğde maçında genel anlamda mücadeleden memnun kaldım. Oyuncularımız iyi mücadele ettiler. Bunu maç boyunca da sürdürdüler. Beklentilerimizi karşıladı bu maç. İnşallah bu mücadele Amed maçına da yansır. Aynı mücadeleyi ortaya koymamız gerekiyor. Benim için tek soru işareti Niğde maçındaki mücadeleyi Amed’e karşı gösterecek miyiz göreceğiz” dedi.

BEN YOL GöSTERiCiYiM!

Ertekin, “Ben burada yol göstericiyim. Bir takıma maç kazanabilmesi için ne yapması gerektiğini söylüyorum sadece. Bizim savaşmamız gerekiyor, topa gitmemiz gerekiyor. Şuan ki tabloda takımımızın mücadele gücü %50-60'lara çıktı. Bizler söyledik oyuncular yaptı. Esas sorun bundan sonra. Birikmiş enerjiyi tek maçta mı karşılayacağız yoksa devamlılığı olacak mı onu göreceğiz. Eğer bu mücadeleye devam edersek, ‘Bu ligde bizde varız’ deriz şeklinde konuştu.

KAZANIRSAK FARKLI OLUR!

Ertekin, kadro değişiminin devam edip etmeyeceği ile ilgili olarak, “Aynı 11'de olabilir farklı da olur. Biz kazanabilecek 11'i bulmaya çalışıyoruz. Bu karşı takımların raporuna bağlı. Bize 28-29 maç oynayacak oyuncular lazım. Bütün oyuncular bize gerekli. Kötü durumdayken bir oyuncuya forma vermek yanlış. Şuanda geçiş dönemindeyiz. Cumartesi günkü maç bizim için çok önemli. Neden derseniz iyi mücadele ve 3 puanla geçersek hedefimizin ne olduğu belli olacak” dedi.     Ömer GÜMÜŞEL

 

 

Bu haber toplam 215 defa okundu.