DURMAK YOK YOLA DEVAM!10 Haziran 2019, Pazartesi

Atatürk eski Stadyum'u yerine 'Millet Bahçesi' yapılmaya başlandı. Stat yıkıldı. Stadın eski açık tribünü yıkılmaya başlanınca taraftarlar başta olmak üzere kamuoyu 'Bari açık tribünü yıkmayın, içinde tarifsiz anılarımız var' dendi. Yıkım durdu ama sonra yine başladı. Yine tepki geldi. Yine durdu. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, "Eski tribün yıkılmayacak. Sadece yol için küçük bir kısım yıkılacak" dedi. Sonuç mu! Kepçeler pata pata yıkıma devam ediyor.

 

 

ÖNCE SOL TARAFTAN

Önce "Sıkıntı yok. Yol açıyoruz. Ucundan acık yıkacağız" dediler ve sol tarafı götürdüler. Tepkiler çığı gibi gelince, "Durdurduk. Hatta eskisi gibi yapacağız" dediler. Hatta Başkan Yüce bizzat "Yıkım durdu. Yıkılan kısmı onaracağız" dedi.

 

SONRA SAĞ TARAFTAN

Sol tarafta yıkım durdu ama yıkıp geçtiler. Kamuoyu sakinleşince geçen Cumartesi ve Pazar yıkıma devam ettiler. Yıkım sürerken dün yetkilileri aradık ve 'Hani yıkım durmuştu' diye sorduk. Sol tarafta olduğu gibi sağ tarafta da cevap aynı oldu. Yol açmak için az bir kısmı yıkıyoruz.

 

ALAYINI YIKIN

RAHATLARSINIZ

Yol bahanesiyle biraz oradan, biraz burardan derken eski açık tribünü kuş kadar bıraktınız. Bizde diyoruz ki alayını yıkında rahatlayın. Nasıl olsa davulda siz de, tokmakta siz de, istediğiniz gibi yıkın geçin. Rahatlarsınız...

 

Hüseyin Cumalı

 

Bu haber toplam 292 defa okundu.