Büyükakalın'ın yaş günü mutluluğu12 Haziran 2019, Çarşamba

Sakarya eski Valisi Erdinç Büyükakalın, ismini taşıyan torunu Erdinç Büyükakalın'ın aile arasında düzenlenen doğum günü partisine katıldı. Parti de hediye yağmuruna tutulan genç Büyükakalın'ın mutluluğu ise görülmeye değerdi.

UNUTULMAZ ANLAR

Sakarya'da uzun yıllar Sakarya Valiliği yapan Erdinç Büyükakalın ile zarif eşi Asuman Büyükakalın'ın önceki gün hayli mutlu anlar yaşadı. Gelinleri Ayşenur Büyükakalın ile oğulları Zeki Büyükakalın çiftinin yakışıklı oğulları Erdinç Büyükakalın'ın doğum gününe katılan Vali Büyükakalın," Çocuklarım, torunlarım, sevdiğim insanlarla beraber olmanın mutluluğu içindeyim dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Adapazarı Belediyesi'nde görevli Ayşenur Büyükakalın'ın annesi Nevzat Kabil'in yanı sıra Kabil ailesinin de büyük coşkuyla katıldığı yaş gününde 21 yaşına giren Erdinç, pasta üzenindeki mumları bir nefeste söndürdükten sonra kendisine sunulan hediyeleri büyük bir mutluluk içinde açtı. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığını belirten Zeki Büyükakalın' ın ise "Ailemle birlikte oğlum yaş gününü kutlamanın mutluğunu yaşadık. Katılan ve tebrik eden herkese teşükkür ederim" dedi.

 

Bu haber toplam 493 defa okundu.