Tempo artıyor13 Temmuz 2020, Pazartesi

Yaklaşık 2 aydır Rüstemler Tesisleri’nde çalışmalarını sürdüren Sakaryaspor’da gün geçtikçe antrenmanların temposu da artmaya başladı. Yoğun sıcaklar oyuncuları zaman zaman zorlasa da istekli görüntüleri dikkat çekiyor.

 

Futbolcular çalışıyor

TFF 2.Lig Play-Off hazırlıklarını sürdüren temsilcimiz Sakaryaspor, hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. İki ayı aşkın süredir çalışmalarını Rüstemler Tesisleri’nde sürdüren Yeşil-Siyahlılar, Play-Off maçlarına hazır hale gelmek için çalışmalarını sürdürüyor. Play-Off maçları öncesi futbolcuların oldukça hazır gözükmesi teknik patron Şaban Yıldırım ve başkan Cumhur Genç’i oldukça mutlu ettiği öğrenildi.

 

Hedefe kilitlendiler

Hedefini 1.Lig olarak belirleyen ve tamamen Play-Off maçlarına kilitlenen temsilcimizde yapılan antrenmanların temposu da iyice artmaya başladı. Kıran kırana  geçen çalışmalarda Yeşil-Siyahlı futbolcuların azmi teknik patron Şaban Yıldırım’ı son derece mutlu ettiği görüldü. Aşırı sıcaklar futbolcuları zaman zaman etkilese de çalışmalarda istekli olmaları dikkat çekiyor. Yeşil-Siyahlılar 15 Temmuz Çarşamba  gününe kadar tesislerdeki çalışmalarına devam edecek. 

Bu haber toplam 1244 defa okundu.