SATSO alışverişini Sakarya’dan yaptı28 Temmuz 2020, Salı

ESNAFLARA ZİYARET

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Ticareti Araştırma ve Geliştirme komisyonu önceliğinde başlatılan perakende sektörünün ve yerel esnafa destek amacıyla ‘SATSO alışverişini Sakarya’dan yapıyor’ teması ile düzenlenen program kapsamında SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis, Komite ve Komisyon üyelerinin katılımı ile Çark Caddesi, Dar Sokak ve Uzun Çarşı esnaflarını ziyaret edip alışveriş yaptılar.

SAKARYALILIK RUHU

Demokrasi Meydanında buluştuktan sonra buradan Çark Caddesi, Dar Sokak ve Uzun Çarşı esnaflarını ziyaret eden heyet, uğradıkları her esnaftan bir ürün alırken, alınan ürünlerinde Arifiye’de bulunan Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışlanacağı öğrenildi. Her esnafla kısa kısa sohbetler eden Altuğ, “Şifremiz54 mottosu doğrultusunda Sakaryalılık ruhunun her zaman canlı kalması ve birlikteliği güçlü kılmak adına yapılan çalışmalara bir yenisini daha eklediklerini ifade etti.

BAŞARI HİKAYELERİ

Altuğ, “SATSO Ticareti Araştırma ve Geliştirme komisyonumuz öncülüğünde, perakende sektörümüzün ve özellikle ana omurgayı oluşturan ticaret erbabımızın güçlendirilmesi amacıyla ‘SATSO alışverişini Sakarya’dan yapıyor’ teması ile bir program düzenledik. SATSO olarak amacımız, kadim kentimizin gelişiminde öncü olmak, insanımıza daha modern, daha güçlü bir şehir ve daha yüksek bir yaşam kalitesi sunmaktır” dedi

Bu haber toplam 2057 defa okundu.