GERİ SAYIM BAŞLADI12 Haziran 2021, Cumartesi

Sakaryaspor’da sonucu merakla beklenen olağanüstü genel kurul için artık geri sayıma geçildi. Pazartesi günü yapılacak olan kongre için şu güne dek adaylığını resmen açıklayan tek isim Uğur Akkuş olurken, kongre günü iki listenin çıkması muhtemel.

iLK OTURUM PAZARTESi

Temsilcimiz Sakaryaspor’da 14 Haziran Pazartesi günü son yılların en kritik kongrelerinden bir tanesi yapılacak. Pandemi nedeniyle 4 kez ertelenen Sakaryaspor kongresi nihayet Pazartesi günü gerçekleştirilecekken, Cuma gününe dek adaylığını açıklayan tek isim iş adamı Uğur Akkuş olmuştu. Akkuş’un ekibi çok sayıda antrenör ve futbolcu ile iletişime geçerek kadroyu oluşturmak için gece gündüz çalışırken, Pazartesi günkü kongrede liste sayısının 2 olması bekleniyor.

UĞUR AKKUŞ GELDi

Uzun süredir işleri nedeniyle yurt dışında bulunan Sakaryaspor Başkan Adayı Uğur Akkuş’un dün akşam itibariyle Türkiye’ye döndüğü öğrenildi. Bugün ekibi ile birlikte bir araya gelmesi beklenen başkan adayı Uğur Akkuş’un son durum hakkında fikir alış-verişinde bulunacağı belirtiliyor. Öte yandan Akkuş’un hafta sonu Sakarya’ya da geleceği ve bir takım görüşmelerde bulunacağı da gelen haberler arasında yer alıyor.   

Bu haber toplam 143 defa okundu.