YİNE AYNI SENARYO!16 Haziran 2021, Çarşamba

Sakaryaspor’un önceki gün gerçekleştirdiği birinci kongrede yeterli çoğunluğun sağlanmaması taraftarı kızdırdı. Takımın boşa vakit kaybettiğini belirten yeşil-siyahlı taraftarlar, 1186 kişiden oluşan kongre üyelerine sorumsuz davrandıkları yönünde tepki gösteriyorlar.

NEDEN iLKiNDE YAPAMIYORUZ

Temsilcimiz Sakaryaspor’da uzun zamandır beklenen olağanüstü genel kurul önceki gün yapılırken, yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle kongre bir hafta ileriye ertelendi. İkinci ve son oturum 21 Haziran Pazartesi günü saat 14.00’da yine Atatürk Stadı’nda yapılacakken, bu kez herhangi bir çoğunluk aranmayacak. Öte yandan Sakaryasporlu taraftarlar kongrenin 1 hafta ileriye ertelenmesi nedeniyle delegelere tepki gösteriyor. Taraftar, delegeleri sorumlu davranmamakla itham ediyor.

HER KONGRE AYNI SON!

Sakaryaspor’un gerçekleştirdiği kongrelerin büyük çoğunluğu hep ikinci oturuma sarkıyor. Geçtiğimiz sezon da ikinci oturuma sarkan kongre sonrası göreve gelen Cevat Ekşi yönetimi, transfer ve kamp işleri için geç kalmış ve takımı acele ile kurmak zorunda kalmıştı. Bu sezon da aynı problemin yaşanacak olması nedeniyle delegelere tepkili olan taraftarların, sorumsuz davrandıklarına inandıkları delegelerin temizlenmesi için gerekenin yapılması gerektiği yönünde fikir belirtiyorlar.

 

Bu haber toplam 153 defa okundu.