“Milletin destekçisi olmaya devam edeceğiz”20 Haziran 2021, Pazar

“DESTEKÇİSİ OLDUK”

Ziyaretlerinde esnaf, genç, yaşlı her kesimle birlikte olan Başkan Keleş; “Vatandaşlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. Onların derdi sıkıntısı varken bizlere durmak haramdır. Milletimizin daima destekçisi olduk, olmaya devam edeceğiz” dedi.

İMAR PLANI

Başkan Keleş çeşitli konularla ilgili şu ifadeleri kullandı: Ziyaret ettiğimiz mahallelerimizde Büyükşehir Belediyesinin Görev, Yetki ve Sorumlulukları kapsamında bir yıl içinde yapılması gereken imar uygulaması halen yapılmadığını öğrendik. Bunun nedenini merak ediyor ve soruyoruz?

KÖY MERALARININ SATIŞLARI

Yine Köy Meralarının Satışları konusunda gelen sorunlar var. Bu konuda da köy halkımız mağdur edilmemelidir. Gereken biran önce yapılmalıdır. Köy mera arazileri ne hikmetse alel acele yüksek fiyatlarla satışa çıkarılıp satılıyor. Köylünün alma şansları yok. İktidar ve yandaşları gidişin telaşı içinde yağmalıyorlar. 

TARLA YOLLARI

Üreticiye destek olduğunu iddia eden yöneticilere sesleniyorum. Çiftçimizin tarlasının yolları bakımsız, ulaşım ve taşımada sıkıntı oluyor. Çiftçimiz yeterince sorun yaşarken birde bunları duymak bizleri oldukça üzdü.

DERE ISLAHI

Öte yandan bir diğer problem olarak derelerin ıslah edilmesi gerekiyor. Vahşi sulama sistemi ıslah edilmeyen dereler çevreye tehlike oluşturuyor. Vatandaşlarımız Dere taşımalarının hayati tehlikesinin yanı sıra ekinlere de zarar verdiğini, maddi ve manevi zarara uğradıklarını ifade ettiler.

 

Bu haber toplam 124 defa okundu.