Transferi açamamak camianın ayıbıdır!19 Ağustos 2013, Pazartesi

Sakaryaspor’da camia belki de ilk kez transfer konusunda bu kadar ümitlenirken, takımın Başkanı Selahattin Aydın transferi açamamanın tüm camianın ayıbı olduğunu belirtti.

CAMiANIN AYIBI

Yeşil-siyahlı Takımın Kulüp Başkanı Selahattin Aydın, transfer konusu ile ilgili olarak çalışmaların devam ettiğini belirtti. SakaryaHalk Gazetesi’ne konuşan tecrübeli Başkan Selahattin Aydın, “Benim sürekli söylediğim bir şey var; ‘Transferi açamamak Sakaryaspor camiasının ayıbıdır. Çeşitli çalışmalarımız oluyor ancak şu zaman transferi açacağız diyemeyiz. Sıkıntılar var. İnşallah iyi netice alınır ve bu ayıbın önünü temizleyebiliriz” şeklinde konuştu.

GENÇLERE GüVENiYORUM

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın, transferin önündeki engel kalkmasa bile gençlere olan güveninin fazla olduğunu belirtti. Aydın, “Gençlerimize güveniyoruz. Futbolculara sürekli olarak söylediğimiz bir şey var. Siz bu formaya sahip çıkın, biz de sizlere sahip çıkalım. Transfer konusunda çalışmalarımız var ancak sıkıntılarımız da mevcut. Şuanki önceliğimiz kombine biletler. Bu konuda ciddi çalışmalarımız var” diye konuştu.

Bu haber toplam 85641 defa okundu.