Mutlu Işıksu, “İşimiz Hizmet”9 Kasım 2013, Cumartesi

Aday belirleme süreci devam eden AK Parti’de belediye başkan aday adayı Mutlu Işıksu, toplumun tüm kesimleriyle görüşmeler yaparak çalışmalarını sürdürüyor. Önceki gün yeni yerleşim bölgesinde bir dizi incelemeler yapan Işıksu, Karaman Mahallesi Muhtarı Mustafa Çalık, Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik’le bölgeyle ilgili görüş alış verişinde bulundu.

“MARKA ŞEHİR”

Yeni yerleşim bölgesiyle ilgili beklentileri ve çalışmaları yakından takip ettiğini belirten Mutlu Işıksu, bölgeye yapılan yatırımların önemli olduğunu, farklı hizmetlerle de vatandaşların beklentilerinin karşılanabileceğini söyledi. Yeni yerleşim bölgesinin çalışmalarında önemli bir yer tuttuğunu ifade eden Işıksu, “Muhtarlarımızla birlikte bölgenin sorunlarını ve beklentilerini bir kez daha değerlendirme fırsatı bulduk. Önceki çalışmalarımıza yeni talepleri de ekleyerek projelerimizi hizmete sunmayı hedefliyoruz. Hizmet etme fırsatımız olduğunda ekip çalışmamızın enerjisini Adapazarı’mızın “marka” bir şehir olması yolunda harcamaya devam edeceğiz.” dedi.

ESNAFIN NABZINI TUTTU

Muhtar ziyaretlerini Budaklar Mahalle Muhtarı Celalettin Başkanat, Elmalı Mahalle Muhtarı Yaşar Albayrak, Yağcılar Mahalle Muhtarı İbrahim Öner, Tepekum Mahalle Muhtarı Hidayet Sevim’le sürdüren Mutlu Işıksu, mahallelerde esnafların nabzını da tutarak, süreçle ilgili görüşlerini not aldı. Işıksu yoğun çalışma programının ardından AK Parti Gençlik Kolları üyelerinin üye çalışma standını da ziyaret ederek gençlerle bir süre üye çalışması yaptı. / Haber Merkezi

Bu haber toplam 132038 defa okundu.