Adaşen Otomotiv’den büyük kampanya 11 Kasım 2013, Pazartesi

72 AYA KADAR VADE

Ada AVM’de açtığı show room’da Sakaryalı müşterilerine birbirinden güzel modelleri tanıtan Adaşen Otomotiv, yılsonuna özel kampanyasıyla da göz dolduruyor. 20 bin TL’ye sıfır faiz uyguladıklarını kaydeden firmanın satış sorumlusu Ünsal Erhan Aydemir “72 aya kadar vade seçeneklerimiz, 0,56’dan başlayan faiz oranları ve yılsonuna özel 4 bin TL değerinde kabin hediyemizle Sakaryalıların hizmetindeyiz” dedi.

SINIFININ EN CİMRİSİ

Şimdi al, mart ayında öde kampanyasına ilginin yoğun şekilde devam ettiğini belirten Aydemir, ayrıca 2 bin TL’lik yakıt hediyesinin de müşterilere sunduklarını belirtti. Aydemir şöyle devam etti: “SsangYong Rexton W modeli, SUV segmentinde az rastlanan part time 4×4 sistemi yer almakla beraber, 2.0 155 PS 360 NM tork Euro 5 exdi dizel motor ile 100 km’de 6,2 lt yakıt tüketimi ile sınıfının en cimrisi olarak zirveyi bırakmıyor.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Monoblok tam şasili Rexton W pasif güvenlikte yaşam alanını korumakta oldukça başarılı olarak karşımıza çıkıyor. 7 kişilik olan Rexton W iki araç ihtiyacını ortadan kaldırıyor. K  Sports 4×2 modeli ise çift kabin sınıfında ise oldukça başarılı bir çizgisi var. SsangYong’un tüm modellerinde olduğu gibi K. Sports’ta da dört teker disk ve ABS fren sistemi ile donatılmış durumda. K. Sports’ta sınıfındaki diğer çift kabinlerde olduğu gibi makas sistemi yerine, 5 nokta bağlantılı bağımsız süspansiyona sahiptir.  

ÖZEL BİR MODEL

K. Sports ayrıca, 100 km’de sadece 6,3 lt ile sınıfının cimrisi olarak karşımıza çıkmakta. Bu yönüyle de çok özel bir model olduğunu söyleyebilirim. Karanda modelinde ise 1,6 cc benzinli fiyatına 2,0 motor, 175 PS 360 NM tork üreten Karanda, 5,1 lt yakıt tüketimi ile Sakaryalıların beğenisine sunulmuştur” / Haber Merkezi

Bu haber toplam 127855 defa okundu.