Ünver Kocaali’den destek istedi9 Şubat 2014, Pazar

Büyükşehir Adayı Orhan Ünver, Kocaali ilçesinde temaslarda bulundu. İlçe merkezinde bulunan esnafları ve vatandaşları ziyaret eden Ünver, STK temaslarının ardından Alandere ve Yayla mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. İlçe Başkanı Kemal Din, Belediye Başkan Adayı Kenan Çatalbaş ve partililerinde katıldığı çalışmalarda Ünver ve Çatalbaş ilçe halkının sorunlarını dinledi.

STK ZİYARETLERİ

Esnafların sorunlarını dinleyerek vatandaşlarla sohbet eden Ünver, Kocaali Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Süleyman Albayrak, Kocaali Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Bu ziyaretlerde esnaflarla alakalı düşünce ve projelerini açıklayan Ünver, daha sonra Kocaali Ziraat Odası Başkanı Tamer Tunca, Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bayraktar ve yöneticileriyle bir araya geldi.

ESNAF VE TARIM

Tarımla alakalı olarak fikir alışverişinde bulunan Ünver, daha sonra ise Alandere ve Yayla mahallesinde bulunan vatandaşlara projelerini anlattı. Kuzey bölgeleri için ayrı bir proje hazırladıklarını söyleyen Ünver, “Kocaali bizimle hak ettiği değeri bulacaktır” dedi.

“AZİMLE ÇALIŞACAĞIZ”

Türkiye açısından olduğu gibi 30 Mart tarihinin Sakarya için büyük bir demokratik fırsat olduğuna vurgu yapan Ünver, “Bu kötü gidişat sandıkta son bulacaktır. Sandıklarımıza sahip çıkacağız. Bütün hemşerilerimizin sözcüsü olacağız. Acıları ve sevinçleri hep birlikte paylaşacağız. 30 Mart’tan sonra hep birlikte el ele vererek şehrimiz için gecemizi gündüzümüze katarak gayretle, samimiyetle, azimle çalışacağız” dedi.

“HEDEFLERİMİZ VAR”

Çalışmaları hakkında bilgiler veren Ünver, “Bütün ilçelerimizi geziyoruz. Dolaşmadık yer, çalmadık kapı, konuşmadık vatandaş ve girilmedik ev bırakmama hedefimiz var.” Şeklinde konuştu. Geyve’den Akyazı’ya Kocaali’den Serdivan’a kadar her karış mahallenin sorunlarının kendi sorumlulukları olacağını söyleyen Ünver, “Herkesin çaresi, her hakkın takipçisi, her derdin umudu olmak, Sakarya’yı ayağa kaldırmak için yola koyulduk” dedi.

“SÖZ SENİN SAKARYA”

Ünver, “Biliyoruz ki Allah sabredenlerle beraberdir. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi; ‘Artık yeter şimdi söz senin Sakarya’. Ne AKP, ne CHP, ille de MHP. Ne AKP, ne CHP, herkes için MHP” dedi. Ünver, MHP’ye destek isterken, tamamlanan programının ardından ilçeden ayrıldı. / Haber Merkezi

Bu haber toplam 131132 defa okundu.