“Sakarya’yı yeniden tasarlayacağız”5 Mart 2014, Çarşamba

ERENLER-SERDİVAN-SAPANCA

Ünver, Erenler Çaybaşı Köyü, Serdivan Bahçelievler Mahallesi ve Sapanca Göl Mahallesi’nde düzenlenen mitinglerde vatandaşlara hitap etti. Ünver, ayrıca üç ayrı ilçede partisinin seçmen iletişim merkezlerinin (SİM) açılışlarını gerçekleştirdi. İlk olarak Erenler Belediye Başkan Adayı Yakup Alaylı ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Çaybaşı’na giden Ünver daha sonra Serdivan Bahçelievler Mahallesinde düzenlenen mitinge katıldı.

“HERKESİN BAŞKANI OLMAYA TALİBİM”

Son olarak Sapanca Göl Mahallesinde düzenlenen miting ve SİM açılışına katılan Ünver, Sapanca Belediye Başkan adayı Oya Arapoğlu’yla birlikte miting alanına gitti. Düzenlenen üç ayrı mitingde Serdivan-Erenler ve Sapanca Belediye meclis üyeleri de halka tanıtıldı. Mitinglerde konuşan Orhan Ünver, herkesimden çok büyük destek aldıklarını anlatarak, 30 Mart’tan sonra Sakarya’nın Büyükşehir Belediye Başkanı olarak göreve başlayacaklarını ifade etti.

“BU ZİHNİYETİN VİZYONU YOK”

Ünver, “16 ilçe belediye başkan adayı ve kadrolarımızla hizmet aşkının azmiyle çalışmalara devam ediyoruz. Hizmetkarınız olacağımızdan hiç birinizin şüphesi olmasın. AKP 12 yıldır bu ülkeyi idare ediyor. Bakın Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, yol, su, asfalt, alt yapı, park sözünü dilinden düşürmüyor. Eğer görevini iyi yapabilse ve vizyon sahibi olabilseydi Sapanca Gölü’nü kurtarmış olmalıydı, şehrin ulaşım sorunu çözmüş, şehrin yaşanabilir şehir sıralamasında iyi bir yerde olmasına vesile olurdu. Sapanca turizm merkezi olurdu. Şehirde raylı olurdu, sosyal ve kültürel hayat olurdu” dedi. / Haber Merkezi

Bu haber toplam 128010 defa okundu.