“Hayırlara vesile olsun”12 Mayıs 2021, Çarşamba

BURUK ŞEKİLDE

Başkan İsmail Gündoğdu, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, "11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayını dualarla uğurlarken, Ramazan Bayramı’nın heyecanını hep birlikte yaşamaktayız. Bayramlar sevgileri birleştiren, kardeşlik duygularını pekiştiren, hüzünleri azaltan, sevinçleri çoğaltan müstesna günlerdir. Bu yıl Ramazan Bayramı’nı korona virüs salgınından dolayı sevdiklerimizden biraz uzakta ve buruk bir şekilde kutluyoruz.

ELBET GELECEKTİR

Millet olarak yaşadığımız bu salgın sürecinde sorumluluk gösteren ve sağduyulu davranan değerli hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Bu zor günler geçecek ve bayramlarımızı yine sevdiklerimizle beraber, huzur dolu geçireceğimiz günler elbet gelecektir. Bayramlar yürek coşkusudur, kaynaşmaktır, buluşmaktır. Ramazan bayramı Allah rızası için tutulan oruçların bu dünyadaki ecridir, karşılığıdır, mükâfatıdır.

NİCE BAYRAMLARA

Bu duygu ve düşüncelerle kardeşliğin, hoşgörünün ve dayanışmanın daim olduğu nice bayramları birlikte yaşamak dileğiyle, Ramazan Bayramı'nın yurdumuza ve insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesini diliyor, tüm hemşehrilerimin, aziz milletimizin ve İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum." ifadelerini kullandı. 

Bu haber toplam 113 defa okundu.